Zaloguj się

Pozycjonowanie

RecMar jest wiodącą w branży Search Engine Optimization (SEO) firmą oferującą skuteczne i efektywne kampanie w wyszukiwarkach. Każdego dnia, Google, Bing i Yahoo! goszczą miliony zapytań zainicjowanych przez użytkowników na całym świecie. Ile z tych konsumentów szuka produktów i usług, które masz do zaoferowania? Jeśli twoja witryna nie jest odpowiednio zoptymalizowana i pozycjonowana - nie będzie dane się tego dowiedzieć.

Jesteśmy agencją z niemałym doświadczeniem w realizacji kampanii marketingowych w wyszukiwarkach dla szerokiej gamy odbiorców. Bez względu na wielkość firmy lub branży, nasi eksperci dobiorą najskuteczniejsze rozwiązania na Państwa kieszeń. Dzięki naszej kompleksowej optymalizacji witryny, oraz profilu linkowania pomogą Państwa firmie zostać zauważonym w pierwszych wynikach wyszukiwań. Nasze ciągłe rozwijanie się, połaczone ze znajomością najświeższych i sprawdzonych narzędzi oraz trendów, pomaga nam w tworzeniu unikalnych strategii marketingu, które pomogą Państwu w dotarciu do rynku docelowego podczas drastycznego polepszenie ROI (ang. Return On Investment, czyli współczynniku kosztów reklamy do przychodów generowanych przez konwersje (np. sprzedaż, wypełnienie formularza czy zapis do newsletter'a).

Nasz proces działań SEO składa się z pięciu niezawodnych etapów:

Strategia - Zrozumienie kluczowych produktów, usług, wiadomości i rynków, dzięki którym możemy opracować plan SEO, który odpowiada Twoim celom i budżetowi.

Analiza - Ocena istniejącej architektury witryny, kodowania, treści oraz linków, wraz z przeprowadzenie szczegółowej analizy słów kluczowych.

Wykonanie - Pomoc witrynie w przebiciu się w konkurencyjnym chaosie zaleceń optymalizacyjnych oraz identyfikacja kluczowych źródeł linków.

Pomiar - Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników witryny w wyszukiwarkach względem wyników wyszukiwania słów kluczowych i linków przychodzących.

Optymalizacja - zapewnienie długoterminowego sukcesu z trwających konsultacji SEO, szkoleń SEO, pozyskiwania linków i zarządzania pośredniego.

W dzisiejszym szalonym krajobrazie internetu, musisz dobrać odpowiednią agencję SEO z doświadczeniem i wiedzą, aby twoja firma odniosła sukces, a nakład na reklamę zaprocentował zadowalającymi zyskami. Rozwijając swoją widoczność on-line, przyciągniesz potencjalnych klientów i ominiesz zawiłości wyszukiwarki. Już wiesz dlaczego możesz nam zaufać?