Zaloguj się

Media społecznościowe.

RecMar to profesjonalny strateg z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu kampaniami marketingu społecznościowego SMM (Social Media Marketing). Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów RecMar wprowadził kompleksową usługę marketingu społecznościowego.

Czy wiesz, że aż 58 procent konsumentów korzysta z wyszukiwarek i mediów społecznościowych, aby pomóc im w podejmowaniu decyzji zakupowych (Wynik na podstawie badań przeprowadzonych przez 2014 GroupM Search)? Nasza firma wykorzystuje szereg sprawdzonych technik, aby upewnić się, iż działania w mediach społeczniościowych są skuteczne oraz osiągają ustalone cele marketingowe. Poprzez prawidłowy rozwój relacji społecznych mediów, firma jest bardziej postrzegana jako wiarygodna, przejrzysta i zorientowana na klienta. Oprócz wzmocnienia wizerunku marki, media społecznościowe tworzą organiczne SEO przyjaznych linków, które wzmacniają pozycję w wyszukiwarkach. Nie czekaj, już dziś zintegruj media społecznościowe ze swoim biznesem.

Spójrzmy prawdzie w oczy, sieci społeczne diametralnie zmieniły sposób pozyskiwania konsumentów oraz interakcji w sieci.

Skorzystanie z naszego doświadczenia przy kreowaniu strategii marketingowej mediów społecznych pozwali starannie osiągnąć i zmierzyć wyniki swoich kampanii społecznościowych.

Fundamentem działania w kierunku SMO (Social Media Optimization) jest budowa wysokiej jakości treści, która zaabsorbuje uwagę czytającego. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów kampanii.